Duyuru çevirisi 39

Selam millet,

Geçtiğimiz hafta boyunca çok defa aynı soruların sorulduğunu gördük. İşte merak edilen soruların cevapları:

S: Nillion Topluluk Turuna katılabilmem için Nill Pill NFT’sine ihtiyacım var mı?

C: Hayır, Topluluk Turuna katılmak için Nill Pill NFT’sine sahip olmanız gerekmez. Topluluk Turuna öncelikli erişim,Nill Hapı eğitim serisini tamamladığınız cüzdan adresi üzerinden sağlanır. Nill Pill NFT’sine sahip değilseniz ancak eğitim serisini tamamladıysanız, öncelikli erişim hakkınız olacaktır.

Topluluk Turuna katılmak için Nill Pill eğitimini tamamlamanız da gerekmez. Eğitim sadece öncelikli erişim sağlar.

S: NFT’mi bulamıyorum, cüzdanımda görmüyorum. Nasıl bulabilirim?

C: Ekibimizden birinin oluşturduğu Loom videosunu izleyerek NFT’nizi nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz.

Video: How to Check Your Nilpil NFT 🎨 | Loom

S: Videoyu izledim ama yine de NFT’mi bulamıyorum.

C: Yapay zeka içeriği veya bot benzeri davranış gösterdiği için cüzdanınız muhtemelen işaretlenmiştir.

S: Nill Pill NFT’sinin amacı nedir?

C: Gelecekte faydalar sağlayacak ancak bu önümüzdeki hafta veya hatta önümüzdeki ay olacağı anlamına gelmiyor. Size bilgi vereceğiz. NFT’yi istismar etmeye çalışırsanız yasaklanacaksınız.

S: CoinList’te hesabımı doğrulamaya çalıştım ve günlerdir yanıt alamadım. Engellendim mi?

C: CoinList’te hesabınızı doğrulamaya çalıştıysanız ve 24 saat içinde yanıt almadıysanız, lütfen #support-ticket kanalından e-postanızı içeren -Nillion ekibi üyesinin e-postanızı CoinList’e iletmesi için- bir destek kaydı oluşturun.

Bunların haricinde ek sorularınız varsa lütfen #support-ticket kanalından bir destek kaydı oluşturun.

1 Like

bilgilendirme için teşekkürler hocam :hugs: